Яворів: майданчик №1


Яворівський індустріальний парк

 

Розташування інвестиційного майданчика Ділянка знаходиться за 7 км до українсько-польського митного переходу «Будомєж – Грушів».

Яворів: Інвестиційний майданчик №1

Інвестиційний майданчик №1

Географічне положення інвестиційного майданчика 50°05’38.4″N 23°20’48.2″E
Площа інвестиційного майданчика Загальна площа ділянки – 40 га. У т.ч.:

 • земельна ділянка кадастровий номер 4625884200:01:000:0074 загальною площею 29,85 га;
 • земельна ділянка кадастровий номер 4625855900:03:000:0078 загальною площею 10,15 га.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Територія парку являє собою земельну ділянку з рівною поверхнею, розташовану на висоті близько 230 м над рівнем моря.
Наявність нерухомості (будівель) Нерухомість відсутня.
Власність Власність Яворівської районної ради.
Призначення згідно з генеральним планом Цільове призначення земельних ділянок – 11.01 «Ведення виробничої діяльності», що дозволяє без затрат на зміну цільового призначення земель впроваджувати проект будівництва та розвитку індустріального парку. Відстань від місця розташування парку до польського кордону становить 5 км, що в перспективі дозволяє забезпечити власний транспортний коридор в напрямку м. Любачів (Польща) з можливістю розмитнення продукції на території об’єкту.
Технічна інфраструктура Доступність до електроенергетичної мережі і її параметри

Обсяг споживання електроенергії має становити 4800 кВт./год. або 11981000 кВт в рік. Лінія електропередач потужністю 110 кВт підпорядкування «Львівобленерго», знаходиться в 1,3 км. від межі території індустріального парку і на сьогодні завантажена лише на 10% своєї потужності. Для підключення до лінії електропередач необхідно отримання технічних умов від «Львівобленерго», будівництво понижуючої трансформаторної підстанції 110/10 кВт та прокладання близько 4 км електричних мереж по території індустріального парку.

Доступність до мережі водопостачання і її параметри

Обсяг споживання технічної води має становити 144 куб. м. в годину або 359424 куб. м. води в рік. Обсяг споживання питної води має становити 96 куб. м./год. або 239616 куб. м. в рік. Загальне щоденне споживання води для індустріального парку, що діє на повну потужність, може становити близько 2000 куб. м., з них 1200 куб. м. технічної води та 800 куб. м. питної води. Постачання технічної води може бути здійснено з Грушівського водосховища шляхом будівництва насосної станції потужністю 2000 куб. м. води на добу. Для постачання питної води концепцією передбачається будівництво артезіанської свердловини в санітарно-технічній зоні парку та будівництво водонапірної вежі, яка би вміщала денну норму споживання питної води. Мережа трубопроводу має бути створена з труб діаметром 300 мм. для головного трубопроводу і 100 – 200 мм. для мережі другорядного значення.

Доступність до газової мережі і її параметри

Обсяг споживання газу має становити 3200 куб. м./год. або 7988000 куб.м. в рік. Відстань від межі індустріального парку до розподільного газопроводу 1,2 мПа Бібрського виробничого підрозділу УМГ «Львівтрансгаз» становить 1,3 км. Газопровід дозволяє повністю забезпечити потреби індустріального парку і через малий тиск не потребує встановлення газорозподільної станції. Під’єднання до газопроводу потребує отримання дозволу та технічних умов від УМГ «Львівтрансгаз». Для повного забезпечення індустріального парку газом необхідно прокласти газопровід діаметром 200 мм та довжиною близько 2,4 км.

Доступність до каналізаційної мережі і її параметри

Система водовідведення індустріального парку має забезпечити повне відведення використаної води та її утилізацію, а також відведення поверхневих вод. Таким чином, потужність каналізаційної системи індустріального парку має становити близько 2200 куб м. води на добу. Головна мережа водовідведення має бути створена з труб діаметром 800 мм, другорядні мережі та система відводу поверхневих вод з труб діаметром 300–500 мм. Загальна мережа системи водовідведення має становити близько 3,0 км. Для утилізації стічних вод концепцією передбачено будівництво каналізаційно-очисної станції біологічної очистки в санітарно-технічній зоні індустріального парку. Очищена вода через дренажну систему подаватиметься в Грушівське водосховище, активний мул, що утворюється в процесі очистки, може постачатися до районних сільськогосподарських підприємств в якості активного біологічного добрива.

Телекомунікаційна інфраструктура Увесь спектр телекомунікаційних послуг забезпечується системами мобільного зв’язку встановленими компаніями «Київстар», «Астеліт», «МТС Україна». Доступ до Інтернету за допомогою радіозв’язку забезпечує компанія «Net Star».
Відстань до найближчої житлової забудови Розрахунки відсутні.
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика Безпосередньо на території індустріального парку знаходиться транспортна розв’язка, що має виходи в напрямах:

 • смт. Немирів і далі через митний перехід в Рава-Руській на м. Замостя (Польща);
 • м. Яворів і далі по трасі М10 на м. Львів;
 • смт. Краковець і далі через митний перехід на м. Ярослав (Польща).

На відстані п’яти кілометрів від об’єкту розташовано митний перехід Грушів – Будомєж, що по трасі місцевого значення 866 веде до польського міста Любачів. Відстані від об’єкту до:

 • митного переходу «Краковець» – 28 км;
 • митного переходу в Раві-Руській – 34 км;
 • митного переходу «Грушів» – 5 км;
 • м. Львів – 68 км;
 • м. Ярослав (Польща) – 55 км;
 • м. Замосць (Польща) – 92 км;
 • м. Любачув (Польща) по прямій від об’єкту по трасі 866 – 17 км.

На відстані 500 м. від об’єкту розташована залізнична вітка в напрямку станції Вербляни в подальшому напрямку на станцію Львів.

Можливі обмеження в освоєнні території Немає.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію Продаж або оренда.
Розрахункова вартість інвестиційної території Для зменшення можливих фінансових ризиків, що пов’язані з девальвацією національної валюти, розрахунки проводились в Євро по курсу 1 грн. = 16 Євро. Орієнтовні кошти, необхідні для організації діяльності, складають майже 7 млн. Євро (112,7 млн. грн.)