Трускавець: майданчик №1


Аквапарк

 

Розташування інвестиційного майданчика м. Трускавець, вул. Роксолани. Ділянка знаходиться у рекреаційно-відпочинковій зоні курорту.

Трускавець: Інвестиційний майданчик №1

Інвестиційний майданчик №1

Географічне положення інвестиційного майданчика 49°16’46.23″N 23°29’43.99″E
Площа інвестиційного майданчика Загальна площа інвестиційного майданчика – 2,2 га, одна суцільна ділянка.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Поверхня ділянки має складний рельєф. Перепад абсолютних відміток без врахування насипу становить від 377 м до 380 м, на території інвестиційного майданчика є водозабір і водовідведення.
Наявність нерухомості (будівель) На земельній ділянці знаходиться об’єкт незавершеного будівництва 2% (нерухоме майно – бетонні сваї), який є у власності ТзОВ “Анхель Трейд”.
Власність Земельна ділянка є власністю Трускавецької міської ради.
Призначення згідно з генеральним планом Будівництво готельно-курортного комплексу з аквапарком, закритим лікувально-оздоровчим басейном. В експлікації Генплану передбачено: п. 28 Аквапарк. Проектом передбачено будівництво готельно-курортного комплексу, який складається з окремих споруд:

 • 9-ти поверхова будівля готелю площею 25 тис. м. кв. на 210 номерів;
 • 1- 4-х поверховий аквапарк площею 20 тис. м. кв. на 100 відвідувачів у зміну;
 • 3-х поверховий лікувальний корпус площею 2,6 тис. м. кв.;
 • підземна автостоянка площею 1,9 тис. м. кв. на 37 авто/місць;
 • відкрита автостоянка на 15 авто/місць.
Технічна інфраструктура На ділянці знаходяться інженерні мережі: електрокабель, водопровід, каналізація, є можливість підведення газу з вул. Котляревського. Зокрема:

 • Доступність до електроенергетичної мережі – електропостачання передбачено від секцій 6 кВ ТП-6/0, 4 кВ (ТзОВ “Житлобуд”) та секцій 6кВ трансформаторної станції, що будується. Передбачено будівництво трансформаторної підстанції з двома сухими трансформаторами 2×1000 кВА. Для під’єднання ТП в мережу 6 кВ передбачено прокладання кабелів марки АПвЄга Пу – 10кВ, перетином 3×240 мм2.
 • Доступна мережа водопостачання – існуюча водопровідна магістраль діаметром Ø 300 мм по вул. Городище.
 • Доступність до каналізаційної мережі – існуючий колектор діаметром Ø 400 мм по вул. Роксолани.

Технічні умови підключення мереж на даний час потребують уточнення.

Телекомунікаційна інфраструктура Доступ до телекомунікаційної мережі забезпечують провайдери: Воля, Укртелеком, Радіонетворк, Київстар (Інтерактивне TV, мобільний зв’язок, телефонний зв’язок, Інтернет, в т.ч. широкосмуговий).
Відстань до найближчої житлової забудови 30 м.
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика Під’їзна дорога поруч – асфальтна житлова дорога вулиця Роксолани, також є заїзд із вулиці Бориславської через внутрішньо-квартальний проїзд біля ПК “Мир”. Відстань до дороги територіального значення Трускавець–Дрогобич – 800 метрів, відстань до аеропорту в м. Львів – 90 км, відстань до залізничної лінії – 1,5 км (ст. Трускавець), до вантажної залізничної гілки – 10 км (ст. Стебник, ст. Дрогобич).
Можливі обмеження в освоєнні території Ділянка освоюється за призначенням відповідно до Генплану. Обмежень немає.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію Можливий продаж земельної ділянки у власність, або надання в оренду.
Варіант 1. Викуп об’єкта незавершеного будівництва. Земельна ділянка надається в користування новому власнику об’єкту нерухомості без зміни цільового призначення земельної ділянки.
Варіант 2. Продаж на аукціоні земельної ділянки та об’єкту незавершеного будівництва з компенсацією його вартості власнику.
Розрахункова вартість інвестиційної території Розрахунків вартості земельної ділянки немає. Вартість будівництва комплексу – 5216,0 тис.$; (130,4 млн. грн. за розрахунками 2007 року). Можливість поетапної реалізації:

 • аквапарк – 1404,0 тис.$; (35,1 млн. грн.);
 • готель – 2120,0 тис.$; (53,0 млн. грн.);
 • лікувальний корпус – 208,0 тис.$; (5,2 млн. грн.).