Трускавець: майданчик №2


Стадіон

Розташування інвестиційного майданчика м. Трускавець, вул. Воробкевича. Ділянка знаходиться в зоні санаторно-курортних закладів, туризму і відпочинку.

Трускавець: Інвестиційний майданчик №2

Інвестиційний майданчик №2

Географічне положення інвестиційного майданчика 49°16′54.18″N, 23°30′51.45″E
Площа інвестиційного майданчика Загальна площа інвестиційного майданчика 2,3 га. Одна суцільна ділянка. Площа футбольного поля – 8,1 тис. м. кв. Площа планованої забудови – 2,4 тис. м. кв.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Поверхня ділянки має помірний північно-східний схил. Перепад абсолютних відміток без врахування насипу становить від 345,75 м до 344,85 м, водозабір і водовідведення на території інвестиційного майданчика є. Передбачається перенос водопроводу, який попадає під трибуни стадіону, та винос за межі ділянки міського колектору побутової каналізації Ø1000 мм та дощової каналізації Ø1000 мм.
Наявність нерухомості (будівель) На ділянці відсутні будівлі. Територія огороджена по периметру і використовується як футбольне поле, покрите газонною травою.
Власність Земельна ділянка є власністю Трускавецької міської ради.
Призначення згідно з генеральним планом Будівництво стадіону на 2500 місць. В експлікації Генплану передбачено: п. 39 Стадіон.
На ділянці запроектовано:

 • криті трибуни на 2500 посадкових місць;
 • приміщення для спортсменів;
 • службові та адміністративні приміщення для обслуговування стадіону;
 • торгові кіоски (малі архітектурні форми), а також рекламно-інформаційні щити;
 • футбольне поле з природнім покриттям.
Технічна інфраструктура На ділянці знаходяться інженерні мережі:

 • електрокабель – 6 кВ; джерело електропостачання – існуюча ТП–479;
 • водопровід – Ø 150мм;
 • каналізація дощова бетонна – Ø 300мм;
 • колектор дощової каналізації з/б – Ø1000мм;
 • каналізація дощова з/б – Ø1000мм;
 • каналізація дощова з/б – Ø1200мм; (на вул. Воробкевича);
 • дренаж – Ø 300мм.

Місце приєднання до джерела теплопостачання – теплова камера ТК8 по вул. Стебницькій.
Технічні умови підключення мереж на даний час потребують уточнення.

Телекомунікаційна інфраструктура Розрахункова кількість телефонів МТМ 6 шт. від проектного телефонного колодязя №6 (вул. Проектна). Забезпечують доступ до телекомунікаційної мережі провайдери: Воля, Укртелеком, Радіонетворк, Київстар (Інтерактивне TV, мобільний зв’язок, телефонний зв’язок, Інтернет, в т.ч. широкосмуговий).
Відстань до найближчої житлової забудови 35 м.
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика Під’їзна дорога поруч – асфальтна житлова дорога. Відстань до дороги територіального значення Трускавець–Дрогобич – 1200 метрів, відстань до аеропорту в м. Львів – 90 км, відстань до залізничної лінії – 200 м (ст. Трускавець), до вантажної залізничної гілки – 10 км (ст. Стебник, ст. Дрогобич).
Можливі обмеження в освоєнні території Інститутом “Містопроект” у 2006 р. розроблено містобудівне обґрунтування забудови привокзального району по вул. Воробкевича (в об’ємі детального плану території), де проектована територія передбачена під будівництво стадіону. Розроблено проектно-технічну документацію. Видано технічні умови на підключення до інженерних мереж. Ділянка освоюється за призначенням відповідно до Генплану. Обмежень немає.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію Можливий продаж земельної ділянки у власність, або надання в оренду.
Розрахункова вартість інвестиційної території Розрахунків вартості земельної ділянки немає. Вартість будівництва стадіону 1396,0 тис.$; (34,9 млн. грн. за розрахунками 2010 року).