Славута: майданчик №1


Індустріальний (промисловий) парк «Славута»

 

Розташування інвестиційного майданчика Індустріальний (промисловий) парк «Славута» знаходиться у східній частині міста Славута на вулиці Військовій.

Славута: Інвестиційний майданчик №1

Інвестиційний майданчик №1

Географічне положення інвестиційного майданчика 50°17’00.0″N 26°53’00.0″E
Площа інвестиційного майданчика Загальна площа земельної ділянки, відведеної для індустріального (промислового) парку, складає 50 га.
Кадастровий номер: 6810600000:01:007:0088.
Термін, на який створюється індустріальний парк – 50 років.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Території індустріального (промислового) парку притаманний полого-рівнинний тип рельєфу.
Наявність нерухомості (будівель) Інвестиційна пропозиція «greenfield».
Земельна ділянка вільна від будь-яких забудов.
Власність Власність земельної ділянки – комунальна.
Призначення згідно з генеральним планом Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (колишня територія військової частини).

Вид використання земельної ділянки: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Технічна інфраструктура Об’єкти інженерної інфраструктури знаходяться поряд із даною земельною ділянкою і підключення до них потребує незначних коштів.

Електрозабезпечення
Електропостачання може здійснюватися від ліній електропередач ПЛ-35 Кв «Славута–Цвітоха», що знаходиться на відстані 300 м від земельної ділянки індустріального (промислового) парку «Славута» з обов’язковим будівництвом підстанції 35/10 кВ.

Газозабезпечення
Газопостачання може здійснюватися від газопроводу середнього тиску Ø=110 з тиском 1,5 кгс/см2, що знаходиться на відстані 150 м від межі земельної ділянки індустріального (промислового) парку «Славута» з обов’язковим будівництвом газорегуляторного пункту.

Водопостачання
Водопостачання може здійснюватися від водопроводу ЧВ Ø 200 мм, який розташовано на відстані 50 м від межі земельної ділянки.
Резерв видобування та подачі становить приблизно 2,0 млн. м3 води в рік, або 5,0 тис. м3 води в день.

Водовідведення
Для забезпечення водовідведення необхідне будівництво КНС та мереж водовідведення.

Телекомунікаційна інфраструктура Територія ділянки індустріального парку має доступ до телекомунікаційної мережі міста, що забезпечується наявними операторами.
Відстань до найближчої житлової забудови Індустріальний парк розміщений поза житловим масивом. Відстань до найближчої житлової забудови становить 791 м.
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика З північного-заходу на південний схід на відстані 0,5–1 км від земельної ділянки пролягає автошлях регіонального значення Р05 Городище – Старокостянтинів, що проходить територією Рівненської і Хмельницької областей. На відстані 0,5–1 км від індустріального парку проходить автомобільна дорога місцевого значення на вулиці Ярослава Мудрого.

Західна сторона індустріального (промислового) парку «Славута» межує з дорогою місцевого значення з твердим покриттям. З південної сторони передбачено можливість будівництва під’їзду від дороги з твердим покриттям по вулиці Ярослава Мудрого.

З північної сторони до земель, відібраних для створення індустріального (промислового) парку «Славута», на відстані 2 км розташована залізнична станція «Славута» Південно-Західної залізниці. На відстані 1 км знаходяться під’їзні колії ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».

Перспективним планом розвитку зазначеного промислового району міста передбачено будівництво додаткової об’їзної автомобільної дороги регіонального значення, яка буде проходити безпосередньо поруч із земельною ділянкою, відібраною для створення індустріального парку.

Можливі обмеження в освоєнні території На території інвестиційного майданчика повинні використовуватися екологічно чисті технології виробництва.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію Земельні ділянки індустріальних парків надаються керуючим компаніям цих індустріальних парків на умовах оренди.

Керуюча компанія, що у встановленому законом порядку набула право оренди на землі індустріального парку, передає у володіння та користування земельні ділянки (суборенду) з правом їх забудови учасникам відповідно до земельного законодавства України.

У разі створення індустріального парку на землях державної чи комунальної власності земельна ділянка надається в оренду на строк не менше 30 років.

Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури індустріального парку та інші об’єкти, розташовані у межах індустріального парку, які надані керуючій компанії у користування (управління), учасникам у власність не передаються.

Учасник не має права передавати третім особам свої права та/або обов’язки за договором про здійснення господарської діяльності у межах індустріального парку.

Розрахункова вартість інвестиційної території Нормативна грошова оцінка земельної ділянки 43030000,0 грн. (1835545,29 USD).

Річна орендна плата 3% від нормативно грошової оцінки: 1 290 900 грн. (55066,36 USD).

За курсом НБУ станом на 31.03.15 1 USD = 23,442625 UAH.