Дубно: майданчик №1


Індустріальний парк

Розташування інвестиційного майданчика Вул. Семидубська (околиця міста).
З північно-західної сторони територія майданчика межує з землями Укрзалізниці, зі східної – з землями сільськогосподарського призначення, з північно-східної сторони – з землями Рачинської сільської ради, з південно-західної – з землями служби автомобільних доріг Рівненської області.

Дубно: Інвестиційний майданчик №1

Інвестиційний майданчик №1

Географічне положення інвестиційного майданчика 50°23’45.5″N 25°46’39.0″E
Площа інвестиційного майданчика Одна земельна ділянка площею 44,7 га.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Рівнина, відсутнє тверде покриття. Існує можливість отримання джерельної води на майданчику.
Наявність нерухомості (будівель) Відсутня (грінфілд).
Власність Комунальна, для створення індустріального парку.
Призначення згідно з генеральним планом Землі запасу промисловості, транспорту і зв’язку (створення нового промислового виробництва, здійснення підприємницької діяльності, організації складського господарства).
Технічна інфраструктура Електрозабезпечення:
Найближча підстанція – район цукрового заводу, відстань по прямій лінії – 3200 м. При підключенні до даної підстанції остання вимагатиме влаштування додаткового обладнання, розрахованого для роботи з електрострумом напругою 10 кВ.Водозабезпечення:
Міська водопровідна мережа. Відстань до джерела підключення – 200 м.Газопостачання:
Відстань газової мережі – 200 м., до газорозподільної станції – 2000 м. Тиск середній. Існує можливість підключення до мережі високого тиску. Продуктивність – 228,5 м.куб/год.Каналізація – присутня, діаметр 300 мм.
Телекомунікаційна інфраструктура Існує доступ до телекомунікаційної мережі та широкосмугового Інтернету на базі ПАТ “Укртелеком”, відстань до розподільчої шафи – 1150 м.
Відстань до найближчої житлової забудови 200 м
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика Існує під’їзна 2-смугова дорога з асфальтобетонним покриттям на відстані 200 м. Відстань (км) до:

  • автомагістралі державного значення – 4,8 (автомагістраль Е40);
  • автомагістралі місцевого значення – 1,7 (Київ–Тернопіль);
  • аеропорту – 40;
  • залізничної лінії – 0,07;
  • залізничної станції – 1,7.
Можливі обмеження в освоєнні території Природоохоронні обмеження відсутні.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію Продаж права оренди через аукціон з початковою ціною 14,35 грн./м.кв. (станом на 01.01.2015).
Розрахункова вартість інвестиційної території 406787.41 USD (за офіційним курсом валют НБУ станом на 01.01.2015 – 15.768556 грн./USD)