Долина: майданчик №3


Підзамче

Розташування інвестиційного майданчика Інвестиційний майданчик № 3 – «Підзамче» розташовується на межі старої та нової частини міста Долини, поряд з с. Мала Тур’я. Земельна ділянка вирізняється надзвичайною мальовничістю, екологічністю, а також близькістю інженерних мереж та комунікацій. А своєрідною «родзинкою» даного інвестиційного майданчика є унікальний перепад висот, що становить 100-110 м.

Долина: Інвестиційний майданчик №3

Інвестиційний майданчик №3

Географічне положення інвестиційного майданчика 48°58’02.3″N 23°59’23.1″E
Площа інвестиційного майданчика Загальна площа інвестиційного майданчика 3 га, територія є цілісною ділянкою.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Земельна ділянка розташована в Долинському передгір’ї Карпатської гірської області. Територія глибоко розчленована, перепад висот становить 100-110 м. Середня висота над рівнем моря 460 м, найвище – 492 м над рівнем моря.
Поточний стан: вільна земельна ділянка.
Тип ґрунту: дерново-буроземні опідзолені глеюваті середньо і сильнозмиті середньо щебенюваті ґрунти. Ґрунтовий шар 1-2 м.
Ґрунтові води не забруднені. Впродовж останніх 50 років земельна ділянка не затоплювалась. Рівень поверхневих вод 3-8 м.
Підземні перешкоди відсутні. Наземні перешкоди відсутні. Екологічні обмеження відсутні.
Водозабір проводиться з річки Свіча в с. Княжолука, відстань до регулюючих споруд – 7 км, які розташовані на вул. Полуванки с. Мала Тур’я.
Відстань від території інвестиційного майданчика до регулюючих споруд – 1 км.
Водовідведення немає.
Наявність нерухомості (будівель) Немає.
Власність Комунальна власність.
Призначення згідно з генеральним планом Землі житлової і громадської забудови.
Технічна інфраструктура Електроенергія: на відстані 400 м від інвестиційного майданчика проходить ПЛ 6 кВ пр. ТП176 від п/ст. Брочків 35/6 кВ та ПЛ 6 кВ пр. Долина від п/ст Долина 110/35/6 кВ. Для електрифікації даного об’єкта потрібно збудувати ЛЕП 6 кВ загальною протяжністю приблизно 0,4 км та ТП 10/0,4 кВ з трансформаторами необхідної потужності.
Водопостачання: міська водопровідна мережа. Точка підключення (відстань від земельної ділянки до водопроводу) 375 м. Діаметр 400 мм.
Природний газ: газопровід середнього тиску. Точка підключення (відстань від земельної ділянки до газопроводу) 600 м. Діаметр 108 мм.
Телекомунікаційна інфраструктура ПАТ «Укртелеком» може забезпечити доступом до широкосмугового Інтернету – максимальна швидкість 5 Мбіт, відстань від інвестиційного майданчика до мережі 200 м.
Відстань до найближчої житлової забудови 20 метрів.
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика Ділянка має вихід до вул. Полуванки с. Мала Тур’я. та вул. Медична м. Долина. Необхідно збудувати 265 м під’їзної дороги від вул. Медична до інвестиційного майданчика.
Відстань до автодороги державного значення Н-10 Чернівці–Стрий–Мамалига – 920 м.
Відстань до залізничної лінії (станція «Долина» Львівської залізниці) 2 км 350 м. Від станції «Долина» прокладені залізничні колії в напрямку Івано-Франківська, Львова та Чернівців.
Відстань до аеропорту – 60 км.
Можливі обмеження в освоєнні території Дотримання природоохоронних, санітарно-екологічних норм згідно законодавства України при будівництві та експлуатації об’єкта. Пріоритетом міста є побудова спортивно-відпочинкового комплексу.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію Оренда.
Розрахункова вартість інвестиційної території Вартість інвестиційного майданчика – 76 грн./кв. м.
Нормативна грошова оцінка землі (3 га) = 97103,92 дол. США.
Оренда (3 %) = 2913,12 дол.США.