Індустріальний парк “Бурштин”


Індустріальний парк “Бурштин”

 

Розташування інвестиційного майданчика Земельна ділянка індустріального парку розташована у північній частині промислової зони міста. Вздовж автомобільної траси Н 09 “Мукачеве–Івано-Франківськ–Рогатин–Львів” на відстані 91 км від м. Львів та 44 км від адміністративного центра м. Івано-Франківськ.

Фізично ділянка обмежена з західного боку автотрасою Н 09, з північної сторони – будівлями промислового майданчика, зі сходу – обвідним каналом Бурштинської ТЕС, із півдня – житловою забудовою.

Бурштин. Інвестиційний майданчик

Індустріальний парк “Бурштин”

Географічне положення інвестиційного майданчика 49°16’38.87″N 24°37’20.94″E
Площа інвестиційного майданчика Майданчик індустріального парку – це землі запасу сільськогосподарського призначення (пасовище) корисною площею близько 37 га, що мають промислове та комунальне призначення згідно з генпланом міста.
При загальній орієнтовній площі ділянки 37 га, розподіл земель на ділянки та проектний розвиток обмежений охоронними зонами об’єктів інфраструктури, чим зменшує корисну площу для розвитку до 34 га.
Першочерговим для створення та успішного розвитку індустріального парку повинно стати залучення якісного інвестора на перший етап заповнення парку площею 8-9 га. Другий етап – розвиток ділянки, корисною площею 25 га.
Характеристика поверхні інвестиційного майданчика Рельєф ділянки рівнинний, перепад висоти складає в напрямку з півночі на південь – в межах 1 м, із заходу на схід – в межах 1 м.
На ділянці в напрямку з заходу на схід проходять меліоративні канали глибиною до 2 м загальною кількістю 4.
Проявів небезпечних геологічних процесів (зсуви, карсти) в межах ділянки не спостерігались, існують множинні виходи ґрунтових вод на поверхню, залягання ґрунтових вод на момент обстеження становить 0,8-1,2 м.
Наявність нерухомості (будівель) На ділянці знаходяться три приватні житлові будинки, що стоять окремо та недобудована споруда промислового призначення.
Власність Комунальна форма власності.
Призначення згідно з генеральним планом Цільове призначення ділянок згідно Державного реєстру речових прав витягу на нерухоме майно на реєстрацію права власності – для розміщення та експлуатації цільових основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Майданчик індустріального парку – це землі запасу сільськогосподарського призначення (пасовище) корисною площею близько 37 га, що мають промислове та комунальне призначення згідно з генпланом міста.
Технічна інфраструктура Електропостачання – об’єкти, мережі та об’єми.
Найближча підстанція “Бурштин” 35/10 кВ, що належить ПАТ “Прикарпаттяобленерго”, знаходиться на відстані близько 3 км від ділянки індустріального парку, обслуговує споживачів м. Бурштин, декількох сіл.
Підстанція “Бурштин” приєднана до ПЛ 35 кВ, що заживлена до підстанції 110/35 кВ. Лінія ПЛ 35 кВ проходить на відстані 2.5 км від ділянки індустріального парку і може бути потенційною точкою приєднання споживачів.
Водопостачання – об’єкти, та об’єми існуючої мережі водопостачання не можуть забезпечити централізоване водозабезпечення промислових споживачів індустріального парку та накладають істотні обмеження на перспективи виробничої діяльності.
Газопостачання – об’єкти, мережі та об’єми. Безпосередньо біля ділянки індустріального парку проходить газопровід середнього тиску (робочий тиск 12 кгс/см2), діаметр стальної труби 219 мм, що належить компанії “Тернопільтрансгаз” та приєднаний до ГРС “Бурштин”, а також газорегуляторний пункт ГРП 109, що забезпечує подачу газу приватним користувачам для обігріву житла та комунальних потреб низьким тиском та належить компанії ПАТ “Івано-Франківськгаз”.
Каналізація та водоочистка.
Каналізаційні мережі в безпосередній близькості від ділянки індустріального парку відсутні. Найближча комунальна КНС №3 знаходиться на відстані 1.5 км від північної межі. Комунальні каналізаційні мережі міста зношені на 60%. Існують плани реконструкції та розширення міської комунальної каналізаційної мережі за продовженням каналізаційного колектору вздовж лінії приватної забудови до межі індустріального парку.
Телекомунікаційна інфраструктура Ділянка індустріального парку з боку автодороги Н 09 обмежена оптоволоконним кабелем зв’язку “Укртелеком”, тому єдиними варіантом забезпечення телекомунікаційними послугами є приєднання до вказаного кабелю.
Відстань до найближчої житлової забудови 800 метрів
Транспортне сполучення до інвестиційного майданчика Ділянка розташована вздовж автомобільної траси Н 09 “Мукачеве–Івано-Франківськ–Рогатин–Львів” на відстані 91 км від м. Львів та 44 км від адміністративного центра м. Івано-Франківськ.

Міжнародний аеропорт “Івано-Франківськ” (39.0 км).

LWO – Міжнародний аеропорт Львів (93.5 км).

Найближча товарна станція “Бурштин” знаходиться на відстані 5 км від ділянки.

Можливі обмеження в освоєнні території Основною вимогою екологічних служб є заборона на розміщення виробництв хімічної промисловості, виробництв з великою кількістю викидів в атмосферу та аналогічні за впливом на навколишнє середовище виробництва.
Значні концентрації викидів в атмосферу зумовлені виробничою діяльністю Бурштинської ТЕС. Тверді відходи виробництва будуть зберігатися та частково утилізуватись на паспортизованому сміттєзвалищі, що знаходиться на відстані 14 км від ділянки індустріального парку. Утилізація відпрацьованих ламп, що містять ртуть та інших хімічних речовин буде здійснюватися спеціалізованими підприємствами.
Умови передачі інвестиційного майданчика в експлуатацію
  • Передача ділянок в оренду.
  • Будівництво з їх подальшим продажем або орендою.
Розрахункова вартість інвестиційної території Немає