Західна Україна

Західна Україна

Західна Україна межує з Європейським Cоюзом, і завдяки своєму вигідному географічному розташуванню є воротами в Україну для європейців. Західна Україна – це перехрестя торгівельних шляхів Європи та Азії.

На сьогодні Західна Україна є найбільш інвестиційно привабливим регіоном України. Існує багато чинників, які впливають на залучення інвестицій у регіон. Найважливішими для зручності роботи інвесторів є розвинута інфраструктура, близькість до кордону, підготовлені території, які можна використовувати під реалізацію інвестиційних проектів.

Постійно зростаючий великий внутрішній ринок відкриває для інвесторів доступ до більш ніж 100 мільйонів споживачів України, Росії, країн Європи та Азії.

Нашим стратегічним завданням є максимальне спрощення процедури залучення інвестицій, запровадження сучасних форм партнерства місцевої влади та інвесторів, націлених на узгодження інтересів усіх сторін.

Представляємо Вам сайт “Інвестиційні пропозиції Західної України”, на якому можна ознайомитися з основними відомостями про регіон, провідними напрямками та найважливішими показниками економічного розвитку, пріоритетними інвестиційними об’єктами. Нашою метою є розвиток Західної України як регіону сталого економічного та підприємницького розвитку, що означає впровадження сприятливого для підприємництва середовища.

Запрошуємо Вас до регіону із давньою історією, добрими традиціями та великим потенціалом. Упевнені, що Західна Україна стане надійним і перспективним регіоном для розвитку Вашого бізнесу.